BF024D0334K
AVX CorporationAVX Corporation
BF024D0334K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BF024D0334K
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL
Duomenų lapai: BF024D0334K.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
BF024D0334K specifikacijos
Dalies numeris BF024D0334K Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 5231 pcs Duomenų lapas BF024D0334K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Serija BF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-2041
BF024D0334K--
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.33µF