AQ142M431KAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ142M431KAJME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AQ142M431KAJME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 430PF 200V 1111
Duomenų lapai: AQ142M431KAJME.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AQ142M431KAJME specifikacijos
Dalies numeris AQ142M431KAJME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 430PF 200V 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4380 pcs Duomenų lapas AQ142M431KAJME.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperatūros koeficientas M
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 430pF ±10% 200V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Talpa 430pF Programos RF, Microwave, High Frequency