AQ137M0R9DA7WE
AVX CorporationAVX Corporation
AQ137M0R9DA7WE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AQ137M0R9DA7WE
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.9PF 500V 1111
Duomenų lapai: AQ137M0R9DA7WE.pdf
  • Pranešimas
AQ137M0R9DA7WE specifikacijos
Dalies numeris AQ137M0R9DA7WE Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.9PF 500V 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4039 pcs Duomenų lapas AQ137M0R9DA7WE.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperatūros koeficientas M
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 0.9pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Talpa 0.9pF Programos RF, Microwave, High Frequency