AQ115A3R9DA1ME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ115A3R9DA1ME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AQ115A3R9DA1ME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 3.9PF 50V 0505
Duomenų lapai: AQ115A3R9DA1ME.pdf
  • Pranešimas
AQ115A3R9DA1ME specifikacijos
Dalies numeris AQ115A3R9DA1ME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 3.9PF 50V 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5875 pcs Duomenų lapas AQ115A3R9DA1ME.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperatūros koeficientas A
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor A 0505 (1313 Metric)
Talpa 3.9pF Programos RF, Microwave, High Frequency