6SQ102SEASH
AVX CorporationAVX Corporation
6SQ102SEASH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6SQ102SEASH
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 500V X5U RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
6SQ102SEASH specifikacijos
Dalies numeris 6SQ102SEASH Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 500V X5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4675 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija -20%, +50%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X5U
Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.236" (6.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF -20%, +50% 500V Ceramic Capacitor X5U Radial, Disc Talpa 1000pF