6LR152KAHCD
AVX CorporationAVX Corporation
6LR152KAHCD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6LR152KAHCD
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 1KV Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 6LR152KAHCD.pdf
  • Pranešimas
6LR152KAHCD specifikacijos
Dalies numeris 6LR152KAHCD Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1500PF 1KV Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3997 pcs Duomenų lapas 6LR152KAHCD.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.433" Dia (11.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Talpa 1500pF