68S103SAHCK
AVX CorporationAVX Corporation
68S103SAHCK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 68S103SAHCK
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 2KV Y5V RADIAL
Duomenų lapai: 68S103SAHCK.pdf
  • Pranešimas
68S103SAHCK specifikacijos
Dalies numeris 68S103SAHCK Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 2KV Y5V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4799 pcs Duomenų lapas 68S103SAHCK.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija -20%, +50%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.433" Dia (11.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF -20%, +50% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Talpa 10000pF