65N102MBECA
AVX CorporationAVX Corporation
65N102MBECA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 65N102MBECA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 65N102MBECA.pdf
  • Pranešimas
65N102MBECA specifikacijos
Dalies numeris 65N102MBECA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4638 pcs Duomenų lapas 65N102MBECA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija -
Reitingai X2, Y3 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc Talpa 1000pF