62O102MBECH
AVX CorporationAVX Corporation
62O102MBECH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 62O102MBECH
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 400VAC RADIAL
Duomenų lapai: 62O102MBECH.pdf
  • Pranešimas
62O102MBECH specifikacijos
Dalies numeris 62O102MBECH Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 400VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5140 pcs Duomenų lapas 62O102MBECH.pdf
Įtampa - Įvertinta 400VAC Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija -
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4304-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 1000pF Programos Safety