61V472SCMCT
AVX CorporationAVX Corporation
61V472SCMCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 61V472SCMCT
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 400VAC RADIAL
Duomenų lapai: 61V472SCMCT.pdf
  • Pranešimas
61V472SCMCT specifikacijos
Dalies numeris 61V472SCMCT Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4700PF 400VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4683 pcs Duomenų lapas 61V472SCMCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 400VAC Tolerancija -20%, +50%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.748" Dia (19.00mm) Serija -
Reitingai X1, Y1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4301
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF -20%, +50% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 4700pF Programos Safety