61V331KCECA
AVX CorporationAVX Corporation
61V331KCECA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 61V331KCECA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 400VAC RADIAL
Duomenų lapai: 61V331KCECA.pdf
  • Pranešimas
61V331KCECA specifikacijos
Dalies numeris 61V331KCECA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 400VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5826 pcs Duomenų lapas 61V331KCECA.pdf
Įtampa - Įvertinta 400VAC Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija -
Reitingai X1, Y1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc Talpa 330pF