5WH103MECAA
AVX CorporationAVX Corporation
5WH103MECAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5WH103MECAA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 5WH103MECAA.pdf
  • Pranešimas
5WH103MECAA specifikacijos
Dalies numeris 5WH103MECAA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5559 pcs Duomenų lapas 5WH103MECAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.236" (6.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Talpa 10000pF