5PR103MUMCE
AVX CorporationAVX Corporation
5PR103MUMCE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5PR103MUMCE
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
5PR103MUMCE specifikacijos
Dalies numeris 5PR103MUMCE Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5831 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5R
Dydis / Matmenys 0.748" Dia (19.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4258
Darbinė temperatūra -30°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5R Radial, Disc
Talpa 10000pF Programos General Purpose