5NX221KBGII
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5NX221KBGII
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 6KV Y5F RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
5NX221KBGII specifikacijos
Dalies numeris 5NX221KBGII Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 220PF 6KV Y5F RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4791 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5F
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 220pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc Talpa 220pF