5NT471MNECM
AVX CorporationAVX Corporation
5NT471MNECM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5NT471MNECM
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 3KV Y5F RADIAL
Duomenų lapai: 5NT471MNECM.pdf
  • Pranešimas
5NT471MNECM specifikacijos
Dalies numeris 5NT471MNECM Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 470PF 3KV Y5F RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5319 pcs Duomenų lapas 5NT471MNECM.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5F
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc Talpa 470pF