5KQ331JOCAM
AVX CorporationAVX Corporation
5KQ331JOCAM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KQ331JOCAM
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 500V SL RADIAL
Duomenų lapai: 5KQ331JOCAM.pdf
  • Pranešimas
5KQ331JOCAM specifikacijos
Dalies numeris 5KQ331JOCAM Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 500V SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5567 pcs Duomenų lapas 5KQ331JOCAM.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4212-3
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Talpa 330pF Programos General Purpose