5AS4R7CAACA
AVX CorporationAVX Corporation
5AS4R7CAACA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5AS4R7CAACA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4.7PF 2KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: 5AS4R7CAACA.pdf
  • Pranešimas
5AS4R7CAACA specifikacijos
Dalies numeris 5AS4R7CAACA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4.7PF 2KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5106 pcs Duomenų lapas 5AS4R7CAACA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Talpa 4.7pF