5AQ100JAAAI
AVX CorporationAVX Corporation
5AQ100JAAAI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5AQ100JAAAI
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 500V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: 5AQ100JAAAI.pdf
  • Pranešimas
5AQ100JAAAI specifikacijos
Dalies numeris 5AQ100JAAAI Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10PF 500V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4662 pcs Duomenų lapas 5AQ100JAAAI.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Talpa 10pF