3640JC682MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
3640JC682MAT9A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3640JC682MAT9A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 4KV X7R 3640
Duomenų lapai: 1.3640JC682MAT9A.pdf2.3640JC682MAT9A.pdf
  • Pranešimas
3640JC682MAT9A specifikacijos
Dalies numeris 3640JC682MAT9A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 6800PF 4KV X7R 3640 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4495 pcs Duomenų lapas 1.3640JC682MAT9A.pdf2.3640JC682MAT9A.pdf
Įtampa - Įvertinta 4000V (4kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3640 (9110 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6800pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) Talpa 6800pF