3640CC474MATRE
AVX CorporationAVX Corporation
3640CC474MATRE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3640CC474MATRE
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640
Duomenų lapai: 3640CC474MATRE.pdf
  • Pranešimas
3640CC474MATRE specifikacijos
Dalies numeris 3640CC474MATRE Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5180 pcs Duomenų lapas 3640CC474MATRE.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3640 (9110 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) Talpa 0.47µF