2225WC822MATME
AVX CorporationAVX Corporation
2225WC822MATME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225WC822MATME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 2.5KV X7R 2225
Duomenų lapai: 2225WC822MATME.pdf
  • Pranešimas
2225WC822MATME specifikacijos
Dalies numeris 2225WC822MATME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 8200PF 2.5KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4959 pcs Duomenų lapas 2225WC822MATME.pdf
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8200pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Talpa 8200pF