2225HC272MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225HC272MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225HC272MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2700PF 3KV X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225HC272MAT1A.pdf2.2225HC272MAT1A.pdf
  • Pranešimas
2225HC272MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 2225HC272MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2700PF 3KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4502 pcs Duomenų lapas 1.2225HC272MAT1A.pdf2.2225HC272MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2700pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Talpa 2700pF