2225CC154MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225CC154MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225CC154MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 630V X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225CC154MAT1A.pdf2.2225CC154MAT1A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
2225CC154MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 2225CC154MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 630V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61932 pcs Duomenų lapas 1.2225CC154MAT1A.pdf2.2225CC154MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
Talpa 0.15µF Programos General Purpose