2225CC124MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
2225CC124MAT3A\SB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225CC124MAT3A\SB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.12UF 630V X7R 2225
Duomenų lapai: 2225CC124MAT3A\SB.pdf
  • Pranešimas
2225CC124MAT3A\SB specifikacijos
Dalies numeris 2225CC124MAT3A\SB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.12UF 630V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4805 pcs Duomenų lapas 2225CC124MAT3A\SB.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.12µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Talpa 0.12µF