2225AC103MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225AC103MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225AC103MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 1KV X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225AC103MAT1A.pdf2.2225AC103MAT1A.pdf
  • Pranešimas
2225AC103MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 2225AC103MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 1KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5019 pcs Duomenų lapas 1.2225AC103MAT1A.pdf2.2225AC103MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Talpa 10000pF