2225AC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225AC102MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225AC102MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1KV X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225AC102MAT1A.pdf2.2225AC102MAT1A.pdf
  • Pranešimas
2225AC102MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 2225AC102MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4455 pcs Duomenų lapas 1.2225AC102MAT1A.pdf2.2225AC102MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Talpa 1000pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2225AA822JAT9A
2225AA822JAT9A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 8200PF 1KV NP0 2225
Sandelyje: 5694 pcs
parsisiųsti: 2225AA822JAT9A.pdf
RFQ
2225AC103JAT1A
2225AC103JAT1A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 10000PF 1KV X7R 2225
Sandelyje: 5953 pcs
parsisiųsti: 2225AC103JAT1A.pdf
RFQ
2225AC102MAT1A\SB
2225AC102MAT1A\SB
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 1KV X7R 2225