2220CC103MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220CC103MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220CC103MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 630V X7R 2220
Duomenų lapai: 2220CC103MAT1A.pdf
  • Pranešimas
2220CC103MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 2220CC103MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 630V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92357 pcs Duomenų lapas 2220CC103MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.130" (3.30mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Talpa 10000pF Programos General Purpose