22202C183MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
22202C183MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22202C183MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 200V X7R 2220
Duomenų lapai: 1.22202C183MAT1A.pdf2.22202C183MAT1A.pdf
  • Pranešimas
22202C183MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 22202C183MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 200V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5891 pcs Duomenų lapas 1.22202C183MAT1A.pdf2.22202C183MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.090" (2.29mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.018µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 0.018µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
22203C226KAZ2A
22203C226KAZ2A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 22UF 25V X7R 2220