22201C183MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
22201C183MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22201C183MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 100V X7R 2220
Duomenų lapai: 1.22201C183MAT1A.pdf2.22201C183MAT1A.pdf
  • Pranešimas
22201C183MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 22201C183MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 100V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4146 pcs Duomenų lapas 1.22201C183MAT1A.pdf2.22201C183MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.090" (2.29mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.018µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 0.018µF