1825CC683MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1825CC683MATME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825CC683MATME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 630V X7R 1825
Duomenų lapai: 1825CC683MATME.pdf
  • Pranešimas
1825CC683MATME specifikacijos
Dalies numeris 1825CC683MATME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 630V X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5614 pcs Duomenų lapas 1825CC683MATME.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 0.068µF