1812SC822MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812SC822MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812SC822MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812SC822MAT1A.pdf2.1812SC822MAT1A.pdf
  • Pranešimas
1812SC822MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 1812SC822MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4390 pcs Duomenų lapas 1.1812SC822MAT1A.pdf2.1812SC822MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8200pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 8200pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1812SC822KAT3A
1812SC822KAT3A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 1812
Sandelyje: 4385 pcs
parsisiųsti: 1812SC822KAT3A.pdf
RFQ
1812SC822KAT1A
1812SC822KAT1A
Gamintojai: AVX Corporation
Sandelyje: 4344 pcs
parsisiųsti: 1812SC822KAT1A.pdf
RFQ
1812SC822MAT1A\SB
1812SC822MAT1A\SB