1812SC562MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1812SC562MAT3A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812SC562MAT3A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812SC562MAT3A.pdf2.1812SC562MAT3A.pdf
  • Pranešimas
1812SC562MAT3A specifikacijos
Dalies numeris 1812SC562MAT3A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143910 pcs Duomenų lapas 1.1812SC562MAT3A.pdf2.1812SC562MAT3A.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5600pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Talpa 5600pF Programos General Purpose