1812HC102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1812HC102MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812HC102MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
1812HC102MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 1812HC102MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129607 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 1812HC102MAT2A/1K
1812HC102MAT2A\1K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Talpa 1000pF Programos General Purpose