1812CC682MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812CC682MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812CC682MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 630V X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812CC682MAT1A.pdf2.1812CC682MAT1A.pdf
  • Pranešimas
1812CC682MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 1812CC682MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 6800PF 630V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103871 pcs Duomenų lapas 1.1812CC682MAT1A.pdf2.1812CC682MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Talpa 6800pF Programos General Purpose