1812CC102MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1812CC102MAT3A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812CC102MAT3A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 630V X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812CC102MAT3A.pdf2.1812CC102MAT3A.pdf
  • Pranešimas
1812CC102MAT3A specifikacijos
Dalies numeris 1812CC102MAT3A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 630V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5489 pcs Duomenų lapas 1.1812CC102MAT3A.pdf2.1812CC102MAT3A.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 1000pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1812CC102MAT1A\SB
1812CC102MAT1A\SB
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 630V X7R 1812