18125A104FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18125A104FAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 18125A104FAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V NP0 1812
Duomenų lapai: 1.18125A104FAT2A.pdf2.18125A104FAT2A.pdf3.18125A104FAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
18125A104FAT2A specifikacijos
Dalies numeris 18125A104FAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11521 pcs Duomenų lapas 1.18125A104FAT2A.pdf2.18125A104FAT2A.pdf3.18125A104FAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 0.1µF