18121C155MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18121C155MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 18121C155MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
Duomenų lapai: 18121C155MAT2A.pdf
  • Pranešimas
18121C155MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 18121C155MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83273 pcs Duomenų lapas 18121C155MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.5µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 1.5µF