18121C124MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18121C124MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 18121C124MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812
Duomenų lapai: 18121C124MAT2A.pdf
  • Pranešimas
18121C124MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 18121C124MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252695 pcs Duomenų lapas 18121C124MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija 0.12µF
Storis (maks.) X7R Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Reitingai - Polarizacija 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas 18121C124MAT2A Švino stilius 0.040" (1.02mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.12µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812