1808WC152MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1808WC152MATME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808WC152MATME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 2.5KV X7R 1808
Duomenų lapai: 1808WC152MATME.pdf
  • Pranešimas
1808WC152MATME specifikacijos
Dalies numeris 1808WC152MATME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1500PF 2.5KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4733 pcs Duomenų lapas 1808WC152MATME.pdf
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 1500pF