1808HC151MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808HC151MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808HC151MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 3KV X7R 1808
Duomenų lapai: 1.1808HC151MAT1A.pdf2.1808HC151MAT1A.pdf
  • Pranešimas
1808HC151MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 1808HC151MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 150PF 3KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140014 pcs Duomenų lapas 1.1808HC151MAT1A.pdf2.1808HC151MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Talpa 150pF Programos General Purpose