1808GA271MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1808GA271MAT9A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808GA271MAT9A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 2KV NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808GA271MAT9A.pdf2.1808GA271MAT9A.pdf
  • Pranešimas
1808GA271MAT9A specifikacijos
Dalies numeris 1808GA271MAT9A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 270PF 2KV NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4083 pcs Duomenų lapas 1.1808GA271MAT9A.pdf2.1808GA271MAT9A.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 270pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Talpa 270pF