1808CC152MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1808CC152MATME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808CC152MATME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 630V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808CC152MATME.pdf
  • Pranešimas
1808CC152MATME specifikacijos
Dalies numeris 1808CC152MATME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1500PF 630V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146056 pcs Duomenų lapas 1808CC152MATME.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 630V
Tolerancija 1500pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 1808CC152MATME Švino stilius 0.080" (2.03mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 1500pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP CER 1500PF 630V X7R 1808