1808AC102MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1808AC102MATME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808AC102MATME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1KV X7R 1808
Duomenų lapai: 1808AC102MATME.pdf
  • Pranešimas
1808AC102MATME specifikacijos
Dalies numeris 1808AC102MATME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4929 pcs Duomenų lapas 1808AC102MATME.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 1000pF