1210AC103MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1210AC103MAT9A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210AC103MAT9A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210
Duomenų lapai: 1.1210AC103MAT9A.pdf2.1210AC103MAT9A.pdf
  • Pranešimas
1210AC103MAT9A specifikacijos
Dalies numeris 1210AC103MAT9A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4361 pcs Duomenų lapas 1.1210AC103MAT9A.pdf2.1210AC103MAT9A.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 10000pF