12103D475MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103D475MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12103D475MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210
Duomenų lapai: 1.12103D475MAT2A.pdf2.12103D475MAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
12103D475MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12103D475MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161229 pcs Duomenų lapas 1.12103D475MAT2A.pdf2.12103D475MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 478-5335-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Talpa 4.7µF Programos General Purpose