12103C474KAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C474KAT9A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12103C474KAT9A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.12103C474KAT9A.pdf2.12103C474KAT9A.pdf3.12103C474KAT9A.pdf
  • Pranešimas
12103C474KAT9A specifikacijos
Dalies numeris 12103C474KAT9A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4309 pcs Duomenų lapas 1.12103C474KAT9A.pdf2.12103C474KAT9A.pdf3.12103C474KAT9A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 0.47µF