12103C334K4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C334K4T2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12103C334K4T2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 12103C334K4T2A.pdf
  • Pranešimas
12103C334K4T2A specifikacijos
Dalies numeris 12103C334K4T2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 331691 pcs Duomenų lapas 12103C334K4T2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija 0.33µF
Storis (maks.) X7R Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas 12103C334K4T2A Švino stilius 0.037" (0.94mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210