12103C106KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C106KAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12103C106KAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.12103C106KAT2A.pdf2.12103C106KAT2A.pdf3.12103C106KAT2A.pdf
  • Pranešimas
12103C106KAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12103C106KAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10UF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 193411 pcs Duomenų lapas 1.12103C106KAT2A.pdf2.12103C106KAT2A.pdf3.12103C106KAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 12103C106KAT2A/2K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 10µF