1206YC102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206YC102MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206YC102MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 16V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206YC102MAT2A.pdf2.1206YC102MAT2A.pdf
  • Pranešimas
1206YC102MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 1206YC102MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1667511 pcs Duomenų lapas 1.1206YC102MAT2A.pdf2.1206YC102MAT2A.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Gamintojo kodas 1206YC102MAT2A
Švino stilius 0.037" (0.94mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 1000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1000PF 16V X7R 1206