1206CC562MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1206CC562MAT1A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206CC562MAT1A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 630V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206CC562MAT1A.pdf2.1206CC562MAT1A.pdf
  • Pranešimas
1206CC562MAT1A specifikacijos
Dalies numeris 1206CC562MAT1A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 5600PF 630V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4950 pcs Duomenų lapas 1.1206CC562MAT1A.pdf2.1206CC562MAT1A.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5600pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 5600pF